V diskuzích se klientky estetických a plastických chirurgií vyjadřují o lipofillingu velice kladně. Vyzdvihují nenáročnost a efektivitu výkonu, zmiňují také trvalý efekt výkonu, ve většině případů s pozitivní reakcí.

Několik klientek si stěžuje na vstřebání tuku a výsledné asymetrie v ošetřovaných oblastech. Jak už je popsáno výše, během období rekonvalescence se může tuk z 20-50 % vstřebat a je nutné výkon opakovat. Tato skutečnost je velmi individuální a zaznamenává ji jen zlomek klientů.

Tazatele v diskusích také zajímá neradikálnost a šetrnost výkonu. V této souvislosti jsou překvapeni výsledkem, který po absolvování lipofillingu přichází. Lipofillng má mezi klienty, kteří výkon podstoupili pozitivní hodnocení a těší se stále větší popularitě.

Hodnocení

Výběr některých hodnocení klientů kteří zákrok podstoupili:

  • Jelikož mi bylo 20 a trpěla jsem asymetrickými prsy, opravdu jsem bojovala se svým sebevědomím. Věděla jsem, že implantáty nechci a začala jsem ztrácet naději, že budu moci být sebevědomá, když budu nosit bikiny nebo nízký top. Narazila jsem na proceduru lipofilling prsou, u které se zdálo, že výsledkem bude přirozenější vzhled, který jsem chtěla. Ale nejistota, zda transplantovaný tuk zůstane nebo se rozpustí, mě odradil. Abych měla více informací a znala všechny možnosti, rozhodla jsem se jít alespoň na konzultaci s plastickým chirurgem. Doktor byl ohledně procedury upřímný a otevřeně vysvětlil, že přesun tuku neudělá moje prsa zcela symetrická, ale může přidat objem a vytvořit iluzi, jako by byla symetrická, když jsem oblečená. Po konzultaci jsem okamžitě věděla, že to chci absolvovat. Pro jistotu jsem si o tom ještě trochu nastudovala a udělala průzkum mezi klinikami, nakonec jsem se objednala tam kde jsem byla na konzultaci. Zákrok proběhl úžasně, cítila jsem se pohodlně a všechny mé obavy byli zbytečné. Procedura trvala asi 2 hodiny. Doporučuji předem dohodnout odvoz, protože řídit nebo cestovat veřejnou dopravou by bylo dost nepohodlné. Jediné čeho lituji je to, že jsem na lipofilling nešla dříve.
  • Cítila jsem se nešťastná sama se sebou pár let poté, co jsem po dětech přibrala na váze. Rozhodla jsem se s tím něco udělat poté, co jsem si přečetla o lipofillingu a prošla řadu recenzí a hodnocení na základě čehož jsem si vybrala kliniku a chirurga. Hned první konzultace byla velmi informativní. Rozhodla jsem se pokračovat na cestě k lepšímu já a mohu upřímně říci, že se nyní cítím jako nový člověk, cítím se jistěji než kdykoliv za posledních mnoho let.
  • Hledala jsem nějakou pokud možno přírodní a efektivní cestu zvětšení rtů a narazila jsem na lipofilling rtů. Zjistila jsem, že jde nejen o zákrok který jsem hledala, ale byl i cenově dostupný. Několik týdnů po absolvování nemohu být šťastnější. Vřele bych to doporučila každému, jsem ohromena přirozeným výsledkem, stále tomu nemůžu uvěřit, palec nahoru.